The Sims Freeplay

5.44.2

4.2

30

Sims eğlencesi artık mobil cihazınızda

2M

Bu uygulamayı oyla

The Sims Freeplay; mobil telefonunuzdan Sims'i direk olarak günlük kontrol edebileceğiniz orjinal Sims 3 for PC'nin yaratıcıları tarafından dizayn edilen Android cihazlar için geliştirilmiş, mobil bir versiyondur.

16'ya kadar farklı Sims yaratabilir, her birini özelliklerine göre kişiselleştirebilir ve zevkinize göre görünüşünü değiştirebilirsiniz. Tamamlandığında onları yaşamaları için önceden dizayn edilmiş bir eve koyabilir ya da kendi evinizi sıfırdan yaratabilir ve kendi zevkinize göre döşeyebilirsiniz. Sims'iniz için görev seçebilir, birbirlerinin arasına karıştırabilir ve nihayetinde Saga'nın diğer oyunlarında yaptığınız her şeyi yapabilirsiniz.

Sims Freeplay'in Facebook versiyonuyla alakası olmasa da EA serverlarına bağlanıp oynayabilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız vardır.

Video ve görüntülerden de takdir ettiğiniz üzere oyunun grafikleri eşsizdir; bu sebeple oyunun düzgün çalışması için cidden güçlü bir cihaza ihtiyacınız vardır.

Sims Freeplay, fonksiyonelliğinden dolayı popüler olan, mobil telefonunuzdan oynayabileceğiniz ve saga severlerin beğeneceği çok eğlenceli bir oyundur.

Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X